Pressinőukogu
Eesti Ajalehtede Liit
Eesti Ajalehtede Liit
TRÜKI  |  ESTONIAN PRESS COUNCIL  |  СОВЕТ ПО ПРЕССЕ

Pressinõukogu uus liige on Tanel Mätlik

Tallinn, 2. oktoober 2006. Eesti Ajalehtede Liidu nõukogu nimetas eelmisel nädalal Pressinõukogu uueks liikmeks Mitte-eestlaste Integratsiooni Sihtasutuse juhataja Tanel Mätliku, kelle volitused algasid 1. oktoobrist.

Tanel Mätlik vahetas Pressinõukogus välja Tööturuameti Euroopa Sotsiaalfondi osakonna peaspetsialisti Kertu Saksa, kelle kaheaastane liikmeksoleku aeg sai täis.

Pressinõukogu on ajakirjanduse eneseregulatsiooni organ, mis pakub ajakirjandusega vastuollu sattunud inimesele või asutusele võimaluse leida kohtuväline lahendus. Nõukogu arutab kaebusi, mis laekuvad ajakirjanduses ilmunud materjalide peale. Kui Pressinõukogu liige on seotud arutlusel oleva kaebusega või kui liikmel on huvide konflikt, siis liige antud kaebuse arutlusel ei osale.

Lisaks Eesti Ajalehtede Liidu liikmeslehtedele on Pressinõukoguga ühinenud Eesti Televisioon, Eesti Raadio ning Delfi.

Pressinõukogu liikmed on Sakala peatoimetaja Eve Rohtla (esimees), Eesti Panga nõukogu nõunik ja sotsioloog Ivi Proos (aseesimees), Postimehe peatoimetaja Merit Kopli, advokaadibüroo Glimstedt Straus & Partnerid advokaat Anu Uritam, Eesti Ekspressi peatoimetaja Priit Hõbemägi, SL Õhtulehe peatoimetaja Väino Koorberg, Mitte-eestlaste Integratsiooni Sihtasutuse juhataja Tanel Mätlik, Eesti Kunstiakadeemia rektor Signe Kivi, Vesti Nedeli Den za Dnjom ajakirjanik Nikolai Nortov ning Eesti Televisiooni programmi nõustaja Raivo Suni.

PN

 
Pressinőukogu
Pärnu mnt 67a
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 3363
Fax. +372 631 1210
pn@eall.eeTagasi  -  Esilehele