Pressinőukogu
Eesti Ajalehtede Liit
Eesti Ajalehtede Liit
TRÜKI  |  ESTONIAN PRESS COUNCIL  |  СОВЕТ ПО ПРЕССЕ

Saaremaa õpetajatele räägitakse ajakirjanduseetikast

Tallinn,  16. märts 2006. Saaremaa õpetajad saavad reedel, 17. märtsil, kuulata ettekannet  ajakirjanduseetikast ja heast ajakirjandustavast, mille peab Pressinõukogu esimees Tarmu Tammerk.

Loeng teemal "Mis on hea ajakirjandustava ja kuidas seda ära tunda" on üks osa seminarist, kus tutvustatakse koolidele mõeldud euroteemalist Ajalehelehte.

"Et õpilastest teadlikke meediatarbijaid kasvatada, on vaja teada, kuidas ajakirjandus toimib ning kuidas saavad inimesed oma õigusi Pressinõukogu kaudu kaitsta," ütles Pressinõukogu esimees Tarmu Tammerk. "Mitte iga kord, kui ajakirjanduses miski ei meeldi, pole aga põhjust Pressinõukogusse pöörduda."

17. märtsil kell 14-17 Kuressaares Georg Ots Spa hotelli konverentsisaalis toimuval seminaril räägib Eesti Panga esindaja eurost; samuti räägib Soome esindaja Soome kogemusest eurole
üleminekul. Pressinõukogu esimees kõneleb meediaeetikast ning Ajalehelehe projektijuht Epp-Mare Kukemelk jagab juhtnööre, kuidas lehte ja harjutustikku õppetunnis kasutada.

Pressinõukogu

Lisainfo: Pressinõukogu esimees Tarmu Tammerk, tel 50 15 880,
Tarmu.Tammerk@gmail.com

Seminari ajakava: http://www.eall.ee/uritused/2006/ajaleheleht.html
 

 
Pressinőukogu
Pärnu mnt 67a
10134 Tallinn Estonia
Tel. +372 646 3363
Fax. +372 631 1210
pn@eall.eeTagasi  -  Esilehele